Počítání hvězd ve vinicích - Němčičky 2020

Počítání hvězd ve vinicích - Němčičky 2020

Fotogalerie

garradd_raminko.jpg garradd_raminko.jpg
SKR5126d8_sky.jpg SKR5126d8_sky.jpg
7. srpna 2020
Popis

Pojďte s námi spočítat hvězdy mezi vinohrady a prožijte večer, kdy komety padají k zemi a plní naše přání. V pátek 7. srpna 2020, který je ideálním dnem pro pozorování perseid, se s námi můžete vydat na piknik ke Kapličce (trasa od parkoviště ke Kapličce), nejvyššímu místu v Němčičkách.

Kromě našeho „hvězdného“ rosé vás čeká i akustický koncert kapely Tranzan. Všichni se členové kapely dříve účinkovali v kapele Model Bazaar, která má za sebou několik pěkných cen ze soutěží a tour po Velké Británii. Nyní se ale rozhodli pro české texty, v nichž najdete ironii, humor a především emoce. Charismatický zpěvák, vynikající muzikanti a melodické písničky o životě, který má tisíce chutí, stejně jako víno, vás budou provázet večerem.

Hosté, kteří si veselí budou chtít prodloužit, mohou další den pokračovat přes pole do Boleradic, kde se bude konat festival autentických vín Autentikfest.

Vstupné 100 Kč zahrnuje skleničku medailového rosé.

Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.