BOWLING CENTRUM Velké Pavlovice

Související objekty

BOWLING CENTRUM - restaurace

BOWLING CENTRUM - restaurace
OTEVÍRACÍ DOBA: PO-ČT: 16 - 02 hod., PÁ-SO: 16 - 06 hod., NE: 13 - 02 hod.. Nabízíme Vám posezení s kapacitou 200 osob v restauraci s letní zahrádkou. To vše v příjemném tichém prostředí jižní Moravy i s možností ubytování v sousedním penzionu. Vlakové i autobusové spojení. Parkování v blízkosti areálu ...
Více informací >>

Apartmán Bobule

Apartmán Bobule
O městečku Velké Pavlovice se nejčastěji hovoří v souvislosti s vínem, meruňkami, slunečným nebem bez mráčků, bohatým folklórem a přívětivou přátelskou náladou. V našem nadstandartním ubytování můžete zažít víkendový výlet s využitím cykloturistiky v oblasti Pálavy ve Velkopavlovické vinařské podoblasti ...
Více informací >>

BOWLING CENTRUM Velké Pavlovice

Fotogalerie

bowling01.jpg bowling01.jpg

Kontakt

Tovární 16, 691 06, Velké Pavlovice
Telefon: 776 660 222
Kontaktní osoba: Recepce

Popis

Bowling – centrum je umístěn v krajní části města Velké Pavlovice. Je tvořen vlastním bowlingem, turistickým hotelem, ubytovnou a restaurací a nově také vinným sklepem pro 70 lidí. Nabízíme Vám posezení s kapacitou 200 osob v restauraci s letní zahrádkou. To vše v příjemném tichém prostředí jižní Moravy i s možností ubytování v sousedním penzionu.

Čeká na Vás nabídka sudového, lahvového, archivního i šumivého vína. Dále pak velký výběr jídel z vepřového, hovězího, drůbežího masa a ryb. Při hromadných akcích možnost pečení selete,grilování, cimbálová muzika.

Zajišťujeme promoce, svatby, rodinné oslavy, hromadné zájezdy zejména v období zrání vína.

Dohodnutí cenové nabídky dle požadavků zákazníka.

________________________________________________________________________

Ceník pronájmu bowlingové dráhy: Pondělí - Neděle - jednotná cena 240,-Kč/hod., Ceny jsou včetně DPH. Zápůjčení profi obuvy - v ceně bowlingu !!

Rezervace

Ano, viz web.

Poskytované služby:
  • Úschovna jízdních kol
Sezóna NONSTOP
Parkování 10 parkovacích míst před objektem.
Jazyk personálu:
  • Angličtina
Možná nevíte, že

...máme nově pro Vás možnost pronájmu vinného sklepa přímo pod bowlingem. Vhodné prostory pro různé rodinné oslavy, firemní akce, ukončení roku, školení - kapacita 70 lidí.