Farma OVČÍ TERASY

Související objekty

Slovácký sklep - vinný sklípek v Němčičkách

Slovácký sklep - vinný sklípek v Němčičkách
Vítáme Vás v našem vinném sklípku - SLOVÁCKÝ SKLEP v Němčičkách. Historie našeho rodinného selského vinného sklepa sahá na počátek 19. století, bílá malba a modrá podrovnávka řadí vinný sklep s žúdrem k tradičnímu slováckému stylu. Náš sklípek se nachází v okrajové části modrohorské obce Němčičky ...
Více informací >>

Zábava u minigolfu ve Vinařství JLT Procházkovi

Zábava u minigolfu ve Vinařství JLT Procházkovi
Přijďte si zahrát na nové minigolfové hřiště v Modrých Horách, které je otevřeno od července 2010. Nachází se vedle sportovního areálu a bobové drázy. Na 18 dráhách si můžete užít nevšední zábavy a skloubit ji s výtečným vínem, jelikož se hřiště nachází přímo ve středu vinařství ...
Více informací >>

Farma OVČÍ TERASY

Farma OVČÍ TERASY
Ovčí terasy jsou rodinná farma, kterou provozujeme z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití. Rádi bychom potěšili všech pět smyslů našich návštěvníků. Pokud to jen jde, vaříme z vlastních či lokálních surovin a nabízíme naše nápoje či nápoje místních spřátelených a léty prověřených výrobců ...
Více informací >>

Více >>
Farma OVČÍ TERASY

Fotogalerie

ESC_1590_result_2.jpg ESC_1590_result_2.jpg
ESC_1587_result.jpg ESC_1587_result.jpg
ESC_1592_result.jpg ESC_1592_result.jpg
ESC_1593_result.jpg ESC_1593_result.jpg
ESC_1597_result.jpg ESC_1597_result.jpg
ESC_1604_result.jpg ESC_1604_result.jpg
ESC_1608_result5.jpg ESC_1608_result5.jpg
ESC_1717_result1.jpg ESC_1717_result1.jpg
ESC_1724_result.jpg ESC_1724_result.jpg
nemcicky-44d5e.jpg nemcicky-44d5e.jpg
Uvodni strana.png Uvodni strana.png

Kontakt

42114 , 69107, Němčičky
Telefon: 722 500 797
Kontaktní osoba: Denisa Doležalová

Popis

Ovčí terasy jsou rodinná farma, kterou provozujeme z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití.

Můžete si zde užít procházky po cca 20 ha našeho hospodářství v úchvatné krajině Modrých hor jižní Moravy s neopakovatelnými výhledy. S aktivnějšími návštěvníky se rádi podělíme o kus našich denních povinností, jako je práce na vinohradě, či pasení oveček. Samozřejmě jsou vítáni i kolemjdoucí či cykloturisté, farma leží přímo na modré turistické značce, spojující Horní Bojanovice, Kobylí, Vrbici s Čejkovicemi, a pár desítek metrů od značených cyklotras. Připravujeme zřízení inline bruslařské stezky.

Naše farma provozuje 14 dvoulůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou. 2 x 2 pokoje je možné spojit otevřením dveří pro čtyřčlennou rodinu. Před ulehnutím je možné si dopřát degustace vín a sýrů, nebo si prostě jen pohovět na terase s úchvatným výhledem, či relaxovat v křesle na ochozu, přímo před Vaším pokojem.

Dále nabízíme pořádání rodinných či firemních oslav, svateb, organizaci školení nebo teambuildingů. Restaurace má kapacitu cca 40 míst v interiéru a dalších 50 míst na venkovní terase. Ve sklepních prostorách je možné využít vytápěnou degustační místnost jako separátní salónek či školící místnost, poskytující absolutní klid a soukromí. V restauraci i na všech pokojích je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetové síti.

_______________________________________________________________________________________

Rádi bychom potěšili všech pět smyslů našich návštěvníků. Pokud to jen jde, vaříme z vlastních či lokálních surovin a nabízíme naše nápoje či nápoje místních spřátelených a léty prověřených výrobců.

Farma leží na samotě a tak můžeme návštěvníkům nabídnout absolutní klid a možnost nerušené relaxace.

Sezóna

NONSTOP

Snídaně

Dle dohody...

Kapacita lůžek 28
Specifikace ubytování

Penzion

Počet pater 1
Parkování ano
Cena od 650
Ceník

Cena ubytování za osobu včetně snídaně je 750 Kč v pokojích s výhledem do údolí, pokoje s výhledem do lesa potom 700 Kč se snídaní na osobu. Děti do 3 let zdarma se snídaní, do 12 let za 350 Kč se snídaní. Pro větší skupiny či na delší než víkendové pobyty je možné domluvit individuální cenu.

Pronájem prostorů

Dle dohody...

Akceptované platby:
  • České koruny
  • Euro
  • VISA
Jazyk personálu:
  • Angličtina
  • Němčina
Doporučení

VŘELE DOPORUČUJEME. KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ A KLID.