Penzion Leona

Související objekty

Archiv KRÁLE VÍN

Archiv KRÁLE VÍN
Největší výhodou Archivu KRÁLE VÍN je doslova neuvěřitelná zásoba jednotlivých druhů vín nejrůznějších vinařů. Z těchto vín si na místě můžete vybírat dle aktuální chuti a nálady společnosti. Všechny programy jsou kalkulovány na společnost v maximálním počtu 15 osob a stanovený čas. Sídlíme v centru obce Němčičky ...
Více informací >>

Lokus červený z Vinařského dvora v Salonu

Lokus červený z Vinařského dvora v Salonu
V prvé řadě bychom vás chtěli informovat, že Lokus červený 2009 se dostal mezi 100 nejlepších vín v České republice a je tak umístěn ve stále expozici Národního salonu vín. Jedná se o první fortifikované víno za dobu fungování Národního salonu vín. Za jeho úspěch jsme Lokusu připravili také novou etiketu. K nahlédnutí je například na facebooku Vinařského dvora .
Více informací >>

Paintball v Němčičkách

Paintball v Němčičkách
Naše sportovní paintballové hřiště vyrostlo v centru vinařské oblasti Jížní Moravy mezi městem Velké Pavlovice a obcí Němčičky. U nás klademe důraz na bezpečnost každého účastníka, spokojenost zákazníka a v neposlední řadě nízkou cenu. Organizujeme různé druhy akcí od soukromých, firemních a školních přes oslavy narozenin ...
Více informací >>

Více >>
Penzion Leona

Fotogalerie

01.jpg 01.jpg
02.jpg 02.jpg
03.jpg 03.jpg
04.jpg 04.jpg
06.jpg 06.jpg
14.jpg 14.jpg

Kontakt

Němčičky , 691 07, Němčičky
Telefon: 774 508 477
Kontaktní osoba: Leona Hulatová

Udělené certifikáty:
  • Rodinná dovolená
Popis

Hojnost vinohradů a také vinných sklípků,které se nacházejí v srdci Velkopavlovické oblasti, Vám umožní ochutnat kvalitní vína a tak Vám Němčičky utkví v paměti. Doufáme,že se Vám zde bude líbit a rádi se k nám budete vracet.

Sezóna

Otevřeno nonstop

Snídaně

Můžete si objednat snídani...

Kapacita lůžek 16 lůžek + 4 přistýlky
Specifikace ubytování

Penzion

Parkování 5
Cena od 270
Ceník

http://www.ubytovanileona.unas.cz/ a poté klikněte na ceník.

Akceptované platby:
  • České koruny
  • VISA
Doporučení

Velmi doporučujeme...

Jak se k nám dostanete

Pro Vaši orientaci pár vzdáleností do okolních měst a vesnic:

• Velké Pavlovice - 3km

• Břeclav - 31km

• Hustopeče - 14km

• Brno - 451km

• Praha - 238km (dálnice D1 Brno-Praha)

AUTO. 4 km od obce prochází dálnice D2 Brno-/Břeclav/-Bratislava. Nejlépe se do našeho ubytovacího zařízení dostanete z dálnice, když sjedete v Hustopečích EXIT 25 anebo v Podivíně EXIT 41. AUTOBUS: Autobusové spojení k našemu ubytování je zabezpečeno. Nastoupit můžete v Brně, Hustopečích, Velkých Pavlovicích a nebo v Břeclavě. ŽELEZNICE: není.