Penzion Vanda

Související objekty

Vinařství Buchtovi

Vinařství Buchtovi
Jsme malé rodinné vinařství zabývající se pěstováním vinné révy a jejich následným zpracováním v lahodný mok. Naše vinařství sídlí spíše na západní straně modrohorského městečka Velké Pavlovice. Jsme zapojeni do turistického programu otevřených sklepů ...
Více informací >>

Vinařství Mezi Horami

Vinařství Mezi Horami
Pravidelným a turisty vyhledávaným hostitelem při nejrůznějších akcích spojených s vínem ve Velkých Pavlovicích je vinařství Procházka. Rodinné vinařství založil v roce 1991. Jeho vinice v tratích Nadzahrady, Išperky a Trkmanska mají rozlohu třináct hektarů ...
Více informací >>

Penzion Vanda

Fotogalerie

001.JPG 001.JPG
002.JPG 002.JPG
003.JPG 003.JPG
004.JPG 004.JPG
005.JPG 005.JPG
006.JPG 006.JPG
007.JPG 007.JPG
008.JPG 008.JPG
009.JPG 009.JPG
011.JPG 011.JPG
011.JPG 011.JPG
016.jpg 016.jpg

Kontakt

Stará 15, 691 06, Velké Pavlovice
Telefon: 725 476 692
Kontaktní osoba: Adéla Štambacherová

Popis

Penzion nabízí 2 dvoulůžkové a 1 jednolůžkový pokoj s vlastním a 2 dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí. K dispozici je i společenská místnost s kapacitou 20 míst, s krbem, televizí, hudebním boxem a billiardem.

Další informace: provozní doba – penzion nemá pevnou provozní dobu.

Ubytování je nutné dohodnout vždy předem.

Plně vybavená kuchyně a možnosti stravování: Součástí penzionu je kompletně zařízená kuchyně společná pro všechny ubytované. Po předchozí domluvě je možné k pobytu přikoupit snídani, na větší jídla si mohou hosté zajít do 50 m vzdálené restaurace.

Společenská místnost: V přízemí penzionu mohou hosté využít společenský sál, v němž je k dispozici dřevěný stůl s posezením až pro 20 osob, konferenční stoleček se šachovnicí a polstrovanými křesly, zděný krb, billiard, televize, ozvučení, CD a DVD přehrávač.

Vinný sklep: Penzion Vanda disponuje vlastním vinným sklepem s nabídkou více než třiceti druhů kvalitních archivních pavlovických vín s cenami od 250 Kč. Ochutnat lze např. Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Rulandské šedé, Modrý Portugal, Sauvignon aj.

Zahradní posezení: Pro ubytované hosty je u penzionu k dispozici malá zahrada s příjemným posezením a možností grilování.

Vinařská turistika: Ve Velkých Pavlovicích se nachází celá řada soukromých vinných sklípků s širokou nabídkou nejlepších moravských vín. Každý rok v období od dubna do října pořádají místní vinaři akci Otevřené vinné sklepy, při níž jsou některé vinné sklepy zpřístupněny pro veřejnost. Návštěvníci v nich mohou příjemně posedět, absolvovat řízené degustace vín pod vedením vyškolených vinařských odborníků, seznámit se s postupy při pěstování a výrobě vína a dozvědět se mnohé další zajímavosti z oblasti vinařství.

Snídaně

Ano, na objednávku.

Kapacita lůžek 9
Specifikace ubytování

Penzion.

Parkování 5
Cena od 450
Ceník

Ceník ubytování:

  • jednolůžkový pokoj - 550 Kč či 800 Kč1 za osobu a den
  • dvoulůžkový pokoj bez vlastního soc. zařízení - 450 Kč či 650 Kč1 za osobu a den
  • dvoulůžkový pokoj včetně soc. zařízení - 550 Kč či 800 Kč1 za osobu a den
  • příplatky - snídaně 150 Kč za osobu
  • domácí mazlíčci - nepovoleni
  • platební možnosti – v hotovosti, platební karty nejsou akceptovány
Akceptované platby:
  • České koruny
Jazyk personálu:
  • Angličtina
  • Němčina
  • Ruština
Možná nevíte, že

...je Penzion Vanda je dobře přístupný z dálnice D2 Brno-Bratislava a nabízí cenově výhodné ubytování pro návštěvníky výstav, přehlídek, koncertů a dalších akcí, pořádaných v areálu brněnského výstaviště, např. Grand Prix, Salima, Inteco, Invex, Embax aj. Pro veletržní hosty majitel penzionu ochotně zajistí dopravu na výstaviště a zpět.

1 cena ubytování během akcí Grand Prix, BVV - Salima, Embax, Strojírenský veletrh, Invex, Autosalón.

Jak se k nám dostanete

Nejbližší autobusová zastávka Velké Pavlovice-autobusové nádraží (cca 950 m), nejbližší vlaková zastávka Velké Pavlovice (cca 1000 m).