Ubytování nad vinným sklepem U Surmanů

Související objekty

Vinný sklep u Surmanů

Vinný sklep u Surmanů
Ve stylovém prostředí sklepních prostor najdete příjemné posezení pro 5 až 80 osob kde Vám poskytneme pohoštění, ochutnávku vín, odborný výklad o vínech, o vinařství a republice Kraví hora. Sklepní prostory se hodí pro degustaci vín, pořádání firemních večírků ...
Více informací >>

Rodinné vinařství Pod Horou - Vinotéka a vinný bar

Rodinné vinařství Pod Horou - Vinotéka a vinný bar
Naše vinařství se nachází na Moravě ve velkopavlovické vinařské podoblasti, oblasti Modrých Hor a řadí se mezi malé vinařské firmy. Bylo založeno v roce 2004 rodinou Jana Hempla a Jiřího Kuchyňky. Vinařství zpracovává pro výrobu přívlastkových a jakostních vín hrozny výhradně vlastní produkce a ročně vyprodukuje mezi 5 až 15 tisíc lahví ...
Více informací >>

Rodinné vinařství Pod Horou - Otevřeno: Středa až sobota 15-19 hodin

Rodinné vinařství Pod Horou - Otevřeno: Středa až sobota 15-19 hodin
Letní provoz ve sklepe: máme otevřeno vždy od středy až do soboty od 15 do 19 hodin nebo dle domluvy. Ochutnáte u nás svěží a lehčí vína vytvořené našimi technologiemi. Těšíme se na Vás.
Více informací >>

Více >>
Ubytování nad vinným sklepem U Surmanů

Fotogalerie

01.jpg 01.jpg
02.jpg 02.jpg
06.jpg 06.jpg
DSCN3825.JPG DSCN3825.JPG
DSCN3826.JPG DSCN3826.JPG
DSCN3828.JPG DSCN3828.JPG
03.jpg 03.jpg
04.jpg 04.jpg
Obec: Bořetice

Kontakt

Bořetice , 691 08, Bořetice
Telefon: 519 430 253, 777 690 699
Kontaktní osoba: Marie a Václav Surmanovi

Popis

Po vesele prožitém večeru Vám můžeme zajistit ubytování přímo nad sklípkem kde máme kapacitu 24 lůžek. Pokud naše kapacita nebude stačit můžeme nabídnout ubytování na hotelu Modré hory, hotel Kraví hora, penzion Mlýn nebo levnější ubytování na ubytovně. O víkendech a v měsích září až prosinec nám ubytovací kapacita nestačí, tak Vám zajistíme ubytování ve vedlejších vesnicích, vzdálené 2-3 km. Odvoz ze sklípku zajistíme Taxi službou.

Snídaně

Dle dohody

Kapacita lůžek 24
Parkování 3 parkovací místa.
Cena od 260
Akceptované platby:
  • České koruny
Možná nevíte, že

...Vám moravská domácí kuchyně, zabíjačky, opékaná selata přinese zážitky na dlouhou dobu. A když dobré jídlo, tak k tomu i dobré pití. K dobré zábavě Vám můžeme zajistit cimbálovou muziku, malou dechová hudbu -cena kolem 6.500 Kč za večer,záleží jak budou dlouho hrát. Klávesy, harmonika a kytara si účtuji 350 Kč na hodinu,saxafon,kytara,hrmonika v jedné osobě 500 Kč na hod. nebo reprodukovaná hudba.

Jak se k nám dostanete

VLAK - Do Modrých Hor se nejlépe dostanete vlakem jak z Brna tak i z Břeclavi. Hlavní zastávka je v Zaječí, zde přesednete na „lokálku“ do Velkých Pavlovic, dále Bořetic, Kobylí atd.. AUTO – Autem do Modrých Hor se nejlépe dostanete: Z Brna po dálnici sjedete na Exitu 25 do Hustopeč, odsud jsou Modré Hory cca 8 km. Z Břeclavi po dálnici sjedete na nejbližším Exitu 41 Podivín, odsud jsou Modré Hory vzdálené cca 11 km.